Zsiday: ilyen forintárfolyam mellett kellene bevezetni az eurót, hogy ne tegyünk nagy kárt

1 hónappal ezelőtt 12

A befektetési szakember szerint két érdek ütközik: egyrészt az alacsony infláció érdekében erős forintárfolyamra lenne szükség – illetve a forintban megtakarítóknak is ez lenne jó – másrészt viszon...

Elolvasom a teljes cikket