Zöldítenék a közkedvelt fővárosi teret, de vita robbant ki Karácsony Gergely és Vitézy Dávid közt

21 órával ezelőtt 8

Bár Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter és Karácsony Gergely főpolgármester egyetért a Városliget építési területeinek parkosításában, a Hősök tere zöldítéséről már eltér a véleményük....

Elolvasom a teljes cikket