Vívó Eb - Megvédte címét a magyar férfi kardcsapat

3 nappal ezelőtt 24
Aranyérmet nyert - ezzel megvédte címét – a Szilágyi Áron, Szatmári András, Rabb Krisztián, Dallos Benedek összeállítású magyar férfi kardcsapat a franciaországi vívó Európa-bajnokságon, Antonyban.

...

Elolvasom a teljes cikket