Vitézy Dávid szerint annyi építési törmelék maradt a Városligetben, hogy csak a tavasszal kezdik meg az eltakarítást

4 nappal ezelőtt 10

Leghamarabb jövő tavasszal kezdődhetnek meg a parkosítási munkálatok a Városligetben . Ez azért jóval nagyobb építkezés, mivel a lebontott épületek alapjai és törmelékei ott vannak még

– vál...

Elolvasom a teljes cikket