Vitézy Dávid megszólalt az uniós forrásokról, 700 milliárd forint a tét

21 órával ezelőtt 9

Vitézy Dávid közlekedési miniszter a szentendrei HÉV-en utazva számolt be arról, hogy hétvégén is azon a törvényen dolgoztak, amely lehetővé tenné 700 milliárd forint uniós forrás lehívását, többek...

Elolvasom a teljes cikket