Vitézy Dávid: „Lehet vagy 45 fok a szentendrei héven”

15 órával ezelőtt 9

Vitézy Dávid sosem volt rest tömegközlekedni, mégha az élethelyzete nem is feltétlenül kényszerítené erre. Most is az emberek között jár és ő is megtapasztalja azokat a nehézségeke...

Elolvasom a teljes cikket