Vitézy Dávid bejelentette: szerdától minden hétköznap látogatható a Karmelita és a Miniszterelnöki Kabinetiroda

1 héttel ezelőtt 21
Májusban bontották le közösen Magyar Péterrel a kordont.
Elolvasom a teljes cikket