Vitézy Dávid bejelentette: lecserélik a HÉV-eket uniós pénzből!

3 héttel ezelőtt 18

45 új motorvonatot szerez majd be az állam a felszabadított uniós forrásokból, így a teljes flotta megújul a H5, H6 és H7-es vonalakon – jelentette be Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszt...

Elolvasom a teljes cikket