Vitézy Dávid: azonnal beavatkozik az állam a kekváknál, amint visszakapja az alapítói jogokat

6 nappal ezelőtt 15

Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter szerint a közérdekű vagyonkezelő alapítványokkal az volt az alapvető probléma, hogy közvagyont kezeltek úgy, mintha magánvagyon lenne, érdemi állami...

Elolvasom a teljes cikket