Visszavadulunk: őz tűnt fel a XIII. kerületben

1 héttel ezelőtt 17
Hanga Zoltán, a fővárosi állatkert szóvivője a Telex megkeresésére azt felelte, hogy nem ritka, hogy őzek tűnnek fel a főváros különböző pontjain, előszeretettel legelésznek a temetőkben is.
Elolvasom a teljes cikket