Világújdonság kezdi meg működését Győrben a zöld energia hasznosítása érdekében
3 hónappal ezelőtt
39
Magyarország legnagyobb energiatárolója kezdte meg működését Győrben, amely a CATL korszerű lítium-ion akkumulátor-technológiájára épül. A közel 100 MWh névleges kapacitású rendszernek kulcsszerepe le...