Veszélyben a Nyírő Gyula kórház: sorban mondanak fel az orvosok

4 hónappal ezelőtt 25
Kevesebb mint két év alatt 15 szakorvos mondott fel a Nyírő Gyula Országos Pszichiátriai és Addiktológiai Intézetben (OPAI). A megmaradt orvosok most petícióban sürgetnek változást.
Elolvasom a teljes cikket