Verekedés volt G.w.M. jászberényi koncertje után, amelynek Pócs János is szervezője volt

3 hónappal ezelőtt 21
Öten támadtak a koncertről távozókra, felfegyverkezve elkövetett garázdaság miatt folyik nyomozás.
Elolvasom a teljes cikket