Vége van, az állam levágta magáról Balásy Gyulát

1 órával ezelőtt 6
Az állami rendezvényszervezési megbízásokat központosító hivatal minden keretszerződést felbontott Balásy Gyula cégeivel. A vállalkozásokat az állami kommunikációból már korábban kidobta a kormány.
Elolvasom a teljes cikket