Varga Mihály üzent a kormánynak: most lehetne kivezetni az árrésstopot

1 órával ezelőtt 5

Délután három órától sajtótájékoztatót tart Varga Mihály, a Magyar Nemzeti Bank (MNB) elnöke azt követően, hogy keddi ülésén 25 bázisponttal 6%-ra csökkentette a kamatot a Monetáris Tanács. A jegyb...

Elolvasom a teljes cikket