Varga Judit három szóban válaszolta meg, mit gondol arról, hogy Orbán előszedte a korábbi állításait

1 héttel ezelőtt 13
A volt miniszterelnök azt írta a Facebookon, hogy „Team Varga Judit”, és hogy szerinte „a kormány lassan bántalmazó kapcsolatban lesz az egész országgal.”
Elolvasom a teljes cikket