V4: Magyar Péter szerint újra él a lengyel–magyar barátság

5 órával ezelőtt 9

Közös nyilatkozatban hirdették meg a visegrádi együttműködés újraindítását a V4-ek kormányfői a keddi gödöllői csúcstalálkozó után.

Az MTI-hez eljuttatott dokumentum szerint Csehország, Leng...

Elolvasom a teljes cikket