Közös nyilatkozatban hirdették meg a visegrádi együttműködés újraindítását a V4-ek kormányfői a keddi gödöllői csúcstalálkozó után.
Az MTI-hez eljuttatott dokumentum szerint Csehország, Leng...
Közös nyilatkozatban hirdették meg a visegrádi együttműködés újraindítását a V4-ek kormányfői a keddi gödöllői csúcstalálkozó után.
Az MTI-hez eljuttatott dokumentum szerint Csehország, Leng...