Üzenetet hagytak az öltözőben a BL-győztes párizsiak
3 héttel ezelőtt
19
A francia csapat egy táblán hagyott egy rövid, kézzel írt üzenetet az öltözőben. A gesztusra a drámai, tizenegyesekkel végződő Arsenal elleni finálé után lettek figyelmesek a szervezők.