Üzenetet hagytak az öltözőben a BL-győztes párizsiak

3 héttel ezelőtt 19
A francia csapat egy táblán hagyott egy rövid, kézzel írt üzenetet az öltözőben. A gesztusra a drámai, tizenegyesekkel végződő Arsenal elleni finálé után lettek figyelmesek a szervezők.

Elolvasom a teljes cikket