Újra Európa-bajnok a magyar férfi kardcsapat!

1 nappal ezelőtt 12
A Szilágyi Áron, Szatmári András, Rabb Krisztián, Dallos Benedek összeállítású válogatott Romániát győzte le a döntőben.
Elolvasom a teljes cikket