Újabb három Veszprém vármegyei tűzoltó csatlakozott a HUNOR-hoz

1 héttel ezelőtt 8
Az újoncok, köztük a három Veszprém vármegyei kolléga, ünnepélyes fogadalmat tettek június 10-én.
Elolvasom a teljes cikket