Új főigazgatót kap a Dél-pesti Centrumkórház július elsejétől

3 nappal ezelőtt 11
A dunaújvárosi Szent Pantaleon Kórház-Rendelőintézet jelenlegi főigazgatóját kérte fel az intézmény irányítására az egészségügyi miniszter.
Elolvasom a teljes cikket