Új bajnokot avattak a dél-koreai tőzsdén

1 nappal ezelőtt 11

Az SK Hynix megelőzte a Samsung Electronicst, és ezzel Dél-Korea legértékesebb tőzsdei vállalatává vált, lezárva a dél-koreai gazdaságtörténet egyik leglátványosabb talpra állását. A mesterséges in...

Elolvasom a teljes cikket