„Túl sok ment zsebre” – a fejlesztésekben úszó, ősjobboldali városnak is elege lett a Fideszből

1 hónappal ezelőtt 18

 Mindegy, hogy ki lesz, így se lesz jó, úgy se lesz jó. Minden politikus játszik zsebre

– mondja lemondóan egy tereptarka sapkás férfi a mohácsi piacon, amikor arról kérdezzük, mit szól ahho...

Elolvasom a teljes cikket