Török Gábor Sulyok Tamás tavalyi, Orbán Viktornak szánt születésnapi jókívánságait idézve ütött egyet a köztársasági elnökön

2 héttel ezelőtt 14
Idén az államfő már nem köszöntötte fel nyilvánosan a volt miniszterelnököt.
Elolvasom a teljes cikket