Több tucatnyian megsérültek, miután robbanás történt Katar fő LNG-feldolgozó üzemében

22 órával ezelőtt 9
Tizennyolc embert eltűntként tartanak számon a hatóságok, a QatarEnergy egyelőre nem közölte, hogy az üzemben keletkeztek-e károk.
Elolvasom a teljes cikket