Több száz pedagógust vert át a Belügyminisztérium

2 évvel ezelőtt 46
Több száz pedagógus nem kapta meg a törvény szerint őket megillető jubileumi jutalmat. 2-3 havi fizetésről van szó, tehát nem kis összegről.
Elolvasom a teljes cikket