Több mint egymillió ukrán maradt fűtés nélkül, miután az oroszok az energia-infrastruktúrát támadták

5 hónappal ezelőtt 12
Dnyipropetrovszk területén meghosszabbították az iskolai szünetet, a kórházak generátoros áramellátásra álltak át.
Elolvasom a teljes cikket