Távozik Szentkirályi Alexandra a Fidesz budapesti szervezetének éléről

3 héttel ezelőtt 14
Az új budapesti elnök Szatmáry Kristóf lesz, aki a választáson 30 százalékponttal kapott ki a választókerületében.
Elolvasom a teljes cikket