Tarr Zoltán döntött, a Magyar Nemzeti Múzeumban marad az Aranygyapjas-rendi lánc

3 héttel ezelőtt 8
A felbecsülhetetlen értékű műtárgy kihelyezéséről még Hankó Balázs hozott határozatot, a minisztérium szerint a a Fidesz-KDNP egyik volt kormánytagjának szóbeli kérésére.
Elolvasom a teljes cikket