Támogatási programot indít a jászberényi munkavállalóknak az Electrolux, nem engedi el őket csak úgy
1 héttel ezelőtt
16
Az Electrolux április végén jelentette be, hogy leállítja a termelést a jászberényi gyárban, ami közel hatszáz munkavállalót érint. Ezért a vállalat valamennyi munkavállaló számára információs fórumok...