Szegedi BYD-gyár: megtörte a csendet Stella Li alelnök, aki cáfolja a vádakat − „Nem tettünk semmi rosszat”

1 órával ezelőtt 7
Egyre nagyobb port kavar a kínai beruházás.
Elolvasom a teljes cikket