Sulyok a volt kabinetfőnökét nevezte ki a Sándor-palota főigazgatójának

2 évvel ezelőtt 78

Kedden hivatalba lépett az új köztársasági elnök Sulyok Tamás – aki időközben felkerü...

Elolvasom a teljes cikket