Sok autós búcsút mondhat a parkolási kedvezménynek, mert a főváros nem adott pénzt a Budapest GO app fejlesztésére

2 nappal ezelőtt 10
BKK-bérlettel 25 százalékos kedvezmény járt volna a parkolásból, de a fejlesztés el sem kezdődött. Annyira nem, hogy Karácsony Gergely ígéreteivel szemben az applikációval egyáltalán nem lehet fizetni...
Elolvasom a teljes cikket