Sávos vízdíjat és emelést javasolt Karácsony Gergely

3 nappal ezelőtt 11
A főpolgármester szerint egy alapmennyiséget minden háztartás ingyen kapna, az efölötti fogyasztás viszont drágulna.
Elolvasom a teljes cikket