Robbie Keane nagyon kiakadt az MLSZ szabálya miatt: Van hat-hét magyarunk, ha ketten megsérülnek, baszhatjuk
5 hónappal ezelőtt
18
Úgy érzi, „féledző”, mert nem tudja azokat szerepeltetni, akiket igazán szeretne. Szerinte játszhat valaki hihetetlenül jól az Európa-ligában, de utána azt kell mondania neki, hogy „bocs, vasárnap nem...