Részvételi csoportot hoz létre az oktatási minisztérium, hogy a fiatalok is elmondhassák a véleményüket

3 héttel ezelőtt 8
Lannert Judit miniszter azt szeretné, ha a gyerekek nem csak „elszenvedői” lennének a döntéseknek.
Elolvasom a teljes cikket