Rekordra lökték az aranyat és az ezüstöt Trump Grönland-vámjai

5 hónappal ezelőtt 20
Ez már zsinórban a harmadik hét, amikor jelentősen drágulnak, és a második hét, amikor új rekordot állítanak fel a nemesfémek az egyre növekvő nemzetközi kockázatok miatt.
Elolvasom a teljes cikket