Patkánysereg és illegálisan lerakott azbesztpala a kelenföldi pályaudvar mellett

1 hónappal ezelőtt 21
A MÁV szerint hiába takarítják rendszeresen a területet, az illegális szemét újra felbukkan.
Elolvasom a teljes cikket