Pásztor Bálint lett a Vajdasági Magyar Szövetség elnöke

2 évvel ezelőtt 67
Pásztor Bálintot választották meg a Vajdasági Magyar Szövetség (VMSZ) új elnökének a legnagyobb délvidéki magyar párt szombati tisztújító közgyűlésén az észak-bácskai Zentán.
Elolvasom a teljes cikket