Papp Sándor Zsigmond: Szolgák és szabadságok

4 hónappal ezelőtt 25
A tévé volt gyermek- és kamaszkorom egyik legfontosabb kísérője. Pedig, ennek némiképp ellentmondó módon, akkoriban néztük a legkevesebbet. Hétfőn eleve adásszünet volt, hétköznap pedig az Esti meséig...
Elolvasom a teljes cikket