Ötvenen sérültek meg egy Sydneybe tartó Boeing fedélzetén, amikor a gép hirtelen veszített repülési magasságából
2 évvel ezelőtt
45
A fedélzeten tartózkodó szemtanúk szerint sokan nem használták a biztonsági övüket, a gépet üzemeltető légitársaság sajnálatát fejezte ki a történtek miatt.