"Otthon jó a vérnyomásom, az orvosnál magas. Miért?" - Erre utalhat a furcsa jelenség
3 nappal ezelőtt
9
Ha az orvos ellenőrzi a vérnyomást, mindig magas, miközben otthon alacsonyabb értékeket mérünk? Mutatjuk, mit érdemes tudni a fehér köpeny szindrómáról.