Orbán Viktor szerint a V4-csúcs önreflexiós találkozó volt

2 évvel ezelőtt 63
Úgy véli a véleménykülönbségek ellenére is van értelme a visegrádi együttműködésnek.
Elolvasom a teljes cikket