Orbán Viktor szerint a kommunikációs csatornák elhanyagolása volt a probléma, nem az üzenet

6 nappal ezelőtt 21
A kommunikációs csatornák elhanyagolása, nem pedig az azokban haladó üzenet volt a probléma - közölte a Fidesz elnöke kedden a Facebook-oldalán.
Elolvasom a teljes cikket