Orbán Viktor a kongói elnökkel tárgyalt

2 évvel ezelőtt 61
Orbán Viktor miniszterelnök szombaton Félix Antoine Tshisekedivel, a Kongói Demokratikus Köztársaság elnökével folytatott tárgyalásokat a törökországi Antalyában.

Elolvasom a teljes cikket