Orbán döntött arról, hogy le kell csapni az ukrán „aranykonvojra”, még a rajtaütés időpontja is a kormányzattól jött

3 héttel ezelőtt 18
Szakmailag semmi nem indokolta, hogy az ukrán pénzszállítókon rajtaüssenek, az ukáz a legmagasabb szintről jött: Orbán Viktor rendelte meg március elején – árulták el a Telexnek az „aranykonvoj” ellen...
Elolvasom a teljes cikket