Orbán az ellenzékre kenné a bicskei gyermekotthonban történteket, hogy ne kelljen K. Endre kegyelméről beszélnie

2 évvel ezelőtt 50
Orbán eddig azzal intézte el a kegyelmi ügyet, hogy hiba történt, amiért Novák Katalin vállalta a felelősséget. A parlamentben ez a taktikai már nem volt elég, ezért új narratívát dobott be: a bicskei...
Elolvasom a teljes cikket