Orbán Anita bejelentette, hogy újra le lehet ülni a külügyminisztérium büféjében

1 hónappal ezelőtt 21
Visszakerültek az asztalok és a székek a külügyminisztérium közösségi tereibe.
Elolvasom a teljes cikket