Orbán Anita a külügyi bizottságban: Nem leszünk többé bot a küllők között

1 hónappal ezelőtt 21

Három témáról szeretnék beszélni: a külpolitika feladatáról, a külügyminisztérium működéséről és a legfontosabb célokról

– fogalmazott Orbán Anita, a Tisza-kormány külügymin...

Elolvasom a teljes cikket