Olyan kevés víz van a Velencei-tóban, hogy a Magyar Kerékpárosklub elnöke konkrétan átsétálta

1 nappal ezelőtt 7
„Az iszapban járás kimerítő, és nem is túl gusztusos” – írta a tó átsétálásáról Kürti Gábor.
Elolvasom a teljes cikket